Follow Us

+90 539 377 6015
info@bodrumpeyzajmimari.com

Ptesi - Ctesi 9.00 - 19.00
Pazar Kapalı

Kurucu Ortak

Esra Gücümen- Peyzaj Mimarı

2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Üniversiteden mezun olmasının ardından Samsun İlkadım Belediyesi bünyesinde 4 aylık bir süreç içerisinde staj eğitiminden sonra Botanic Akca Center Firması’nda bir 4 ay daha staj yapmıştır. Yaptığı bu stajlar süresinde kendini ciddi anlamda geliştirmiş olan Esra Hanım’ın başarılı kariyerinin ilk adımları atılmıştır.
Stajlarını bitirdikten sonra 2010 Ocak ve 2013 Eylül arasında uluslar arası kurumsal bir şirkette 3 yıl boyunca bahçe uygulamaları ve bitki envanteri konularında çalışmıştır. Bu süreç sonrasında Bodrum’da bir peyzaj firmasında çalışmaya başlamıştır. Ardından, yine kendisi gibi peyzaj mimari olan Ömer Kıvılcım ile Bodrum Peyzaj Mimari ve Mimarix ortaklığında kendi firmalarında faaliyet göstermeye başlamışlardır. Üstelendiği işleri titiz ve dikkatli bir şekilde gerçekleştiren peyzaj mimarı autocad, archicad ve photoshop programlarını kullanarak proje hizmetleri sağlamaktadır.
Bodrum Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği ve başarıyla bitirenlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilen Bahçıvanlık kurslarında öğretmenlik de yapan Esra Gücümen, Bodrum Belediyesi bahçıvanlarına, bağımsız çalışan bahçıvanlara ve bahçe işlerini hobi olarak yapmak isteyen ilgililere eğitmenlik yapmıştır. Şuan Profesyonel anlamada yürüttüğü çalışmalarda Otellere danışmanlık-Halk eğitim bahçıvanlık eğitmenliği-Villa bahçesi bakım hizmetleri -Proje tasarım tadilat uygulamaları yapmaya devam etmektedir.

  • Eğitmen
  • Uygulama
  • Projelendirme
  • Danışmanlık
Image

Bakış Açısı

Mevsimini, toprağını, dokusunu ve insanların mutluluğunu düşünerek önce hayal etmek ve sonra tasarlamak! Tasarladığını yıllarca koruyacak bir altyapı oluşturmak ve sürekli etkileşim içerisinde kalarak paylaşmak! Beni işimde motive eden tam da bu!

Kurucu Ortak

Ömer Kıvılcım - Peyzaj Mimarı

Süleyman demirel üniversitesinden mezun olduktan sonra 5 Yıl kurumsal bir şirkette çalışan Ömer bey askerlik hizmetinden sonra kendi firmasını kurarak sektöre sağlam bir giriş yapmıştır. Mimari çizim danışmanlık hizmetinin yanında statik projelendirme 3 boyutlu görselleştirme hizmeti vererek Mimarix Firması ile kısa zamanda sektörün aranan ismi haline gelmiştir.
Peyzaj mimarlığı alanında yeni girişimlerde bulunarak sektöre adım atma kararı almıştır.
Şuan profesyonel anlamada yürüttüğü çalışmalarda Otellere danışmanlık- Villa bahçesi bakım hizmetleri -Proje tasarım tadilat uygulamaları – 3d görselleştirme – Mimari danışmanık tadilat yapmaya devam etmektedir.

  • Çizim
  • Projelendirme
  • Uygulama
  • 3Ds Max
Image

Bakış Açısı

Doğa muhteşem bir düzen içerisinde harikulade çalışırken, bir mimar bu sonsuz matematik düzenine yaklaştıkça ürettiğinde kusursuzluğa doğru bir adım daha atar. Ancak bu sonsuzluk harikası her defasında size daha iyisinin bir adım ileride olduğunu attığınız her adımda hatırlatır. İşte çizim, matematik ve rengarenk bitkiler arasında yer alan benim dünyamın esin kaynağı tam de bu!

Image

Memnuniyetiniz Bizim İçin Çok Önemli

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Terminlere Uyum

Planlı çalışır ve kaliteli iş çıkarırız. Verdiğimiz termin tarihlerinde bahçenizi hazır bulursunuz.

Sürpriz Fiyat Yok

Anahtar teslim bakış açısıyla yürüyen çalışma sistemimizde kötü sürprizlere ve ara maliyetlere yer yok.

Sertifikalı Ekipten Garanti

Her işi ehli yapmalıdır. Uzmanlığı tescil edilmiş ekip çalışanlarımızın işçiliği garanti altındadır.

Uygun Fiyatlar

Burası Bodrum, fiyatlar tavan bizim işimizde geçerli değildir. Sürdürülebilir hak-ediş fiyatlandırmasını keşfedin!

Şimdi Bizi Arayın & %25 Yaz İndirimi Alın

İşimizi Seviyoruz

FİKİR MUCİDİ EKİBİMİZLE TANIŞIN

PEYZAJ MİMARI & BAHÇIVAN

Bodrum’da bahçıvan veya peyzaj mimarı desteğine ihtiyacınız olduğu durumlarda bizi arayabilirsiniz.

05393776015or

Arama Butonu