Follow Us

+90 539 377 6015
info@bodrumpeyzajmimari.com

Ptesi - Ctesi 9.00 - 19.00
Pazar Kapalı

Image

Projelendirme/Uygulama / Danışmanlık

BODRUM'DA ÇOK ÇEŞİTLİ PEYZAJ HİZMETLERİMİZ

Bodrum peyzaj alanında çeşitliliğe açık bir lokasyondur. Bahçeli evleri ve güzide çim türleri ile geniş yeşil alanlara sahip otelleri, biz peyzaj mimarlarının özel ve yenilikçi fikirlerle çalışmasını gerektirmektedir. Bodrum'da hazır çim, bahçe budama gibi öncelikli hizmetlerin yanı sıra süs havuzu, dikey bahçe ve bilgisayarda 3 boyutlu projelendirme gibi geniş alanlarda uygun fiyatlarla hem uygulama ve hem de danışmanlık faaliyeti göstermekteyiz.

Önce ücretsiz bir keşif yapıyoruz. Tüm detayları ve gereksinimleri göz önünde bulundurarak hazırladığımız raporu size sunuyoruz. İşe start vermek veya ertelemek ise sizin seçiminize kalıyor. Bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. 05393776015

Ptesi-Ctesi 08:00-18:00 mimarlarımız sizi dinliyor.

Tüm mimari ve bahçıvanlık konularında aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

+905393776015

UYGUN FİYATLI HAZIR RULO ÇİM & BAHÇE BAKIM & TASARIM & BİTKİ SATIŞI & UYGULAMA

HEMEN ARAYIN 05393776015

Bodrum'da Bahçe ve Peyzaj Hizmetlerimiz

Bodrum Peyzaj Mimari

Çim Uygulama

Bodrum’da hazır çim ve tohum ekimi konularında detaylı çalışmalar yapan firmamız, gölge alanlarda çim yetişmesi için de çalışmalar yapmaktadır.

Bahçe Tasarım

Huzur verici bahçeler, yetenekli mimarlarca yapılabilir. Autocad, 3Ds Max programlarında bodrum bahçenizi birebir projelendiriyoruz.

Bitkilendirme

Bahçenize uygun ve beğeninize göre yüzlerce bitki arasından en güzelini sizin için seçiyoruz. Dekoratif tasarımı doğa ile canlandırıyoruz.  

Bahçe Bakımı & Budama & İlaçlama

Periyodik bahçe bakımı hizmetimizle, ilaçlama, budama, çim biçimi ve gübreleme işlemlerimizin yanısıra bahçe sulama sisteminizin bakım ve kontrollerini sağlıyoruz.

Toprak Torf Gübre Satışı

Bodrum’da toprak, torf ve gübre ürünlerini tarafımızdan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Göz bebeğiniz olan bahçeniz için doğru seçimleri sunuyoruz.

Bodrum’da Bahçe Sulama Sistemleri

Bodrum’da bahçe sulama sistemleri kurarak, hem bitkilerinizin ve çiminizin zamanında ve eşit miktarda sulanmasını sağlarız ve hem de sistem takibini yaparız.Bahçe sulama hepimizin ihmal ettiği çoğu zaman maliyetinden dolayı tercih ...

49

Mutlu Müşteri

57

Tamamlanan Proje

864

Fincan Kahve

900

HER AY ORTALAMA GEÇİLEN KM

PEYZAJ MİMARI & BAHÇIVAN

Bodrum’da bahçıvan veya peyzaj mimarı desteğine ihtiyacınız olduğu durumlarda bizi arayabilirsiniz.

05393776015or

İletişim