Follow Us

+90 539 377 6015
info@bodrumpeyzajmimari.com

Ptesi - Ctesi 9.00 - 19.00
Pazar Kapalı

YALIKAVAK PEYZAJ VE BAHÇE İŞLERİ

 Yalıkavak‘ta peyzaj ve bahçe işleriniz için deneyimli bir firma ile çalışın. Mimarlık ve bahçıvanlık hizmetlerimize bir gözatın.

Dilerseniz, mimarlarımız sizin çok keyifli bir bahçe tasarlayabilecekleri gibi, bahçıvanlarımız budama, ilaçlama ve bitki bakımlarınızı uygun fiyatlarla yapacaktır. Hazır rulo çim satışlarında metrekare fiyatlarımızı öğrenerek çim türleri ve m2’si hakkında bilgi alabilirsiniz. Yalıkavak, Bodrum‘un en güzel semtlerindendir. Son zamanlarda Pal Marina Yat Liman’ı ile birlikte çehresi daha da gelişmiş ve birçok insanın ilgilisini çekmeye başlamıştır. Yalıkavak’ta bahçeli bir konutunuz varsa, hayranlık verici bir bahçeniz de olmalıdır. Hakkımızda ve Yaptıklarımız sayflarımızdan neler yaptığımıza bir bakın ve arayın. Güzel bir bahçenizin olması için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Bizi hemen aramanız için telefonumuz 0539 377 6015 (Whatsapp Açık)

Başta Yalıkavak olmak üzere yarımadanın birden fazla noktasında büyük sitelerin bakım ve danışmanlık görevlerini sürdürüyoruz. Güçlü referanslarımızla siz de Bodrum Peyzaj Mimarı / Mimarix’i seçerek bahçenizin düzenlenmesini ve sonuç durumunu oldu bittiye bırakmayın. Beklentilerinizin üzerinde bir bahçeye kavuşun. Bu hizmetlerin yanısıra tecrübeli ekibimiz 3D tasarım, belediye onayına sunulacak proje çizimleri de yapmaktadır. Havuz periyodik bakımı da verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Peyzaj, bir evin süsüdür. En dikkat çekici mücevheridir. Bodrum’da Güzel Bahçelerin bizimle bir sırrı var.