Follow Us

+90 539 377 6015
info@bodrumpeyzajmimari.com

Ptesi - Ctesi 9.00 - 19.00
Pazar Kapalı

Bodrum’da bahçe sulama sistemleri kurarak, hem bitkilerinizin ve çiminizin zamanında ve eşit miktarda sulanmasını sağlarız ve hem de sistem takibini yaparız.Bahçe sulama hepimizin ihmal ettiği çoğu zaman maliyetinden dolayı tercih etmediğimiz en önemli peyzaj kalemlerinden bir tanesidir. Su hayattır. Çoğu kişi bahçe bodrum’da sulamayı keyifle  yaptığını bu nedenle böyle bir sisteme ihtiyaç duymadığını belitmektedir. Ancak

Bodrum’da toprak, torf ve gübre ürünlerini tarafımızdan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Göz bebeğiniz olan bahçeniz için doğru seçimleri sunuyoruz.

Periyodik bahçe bakımı hizmetimizle, ilaçlama, budama, çim biçimi ve gübreleme işlemlerimizin yanısıra bahçe sulama sisteminizin bakım ve kontrollerini sağlıyoruz.

Bahçenize uygun ve beğeninize göre yüzlerce bitki arasından en güzelini sizin için seçiyoruz. Dekoratif tasarımı doğa ile canlandırıyoruz.  

Huzur verici bahçeler, yetenekli mimarlarca yapılabilir. Autocad, 3Ds Max programlarında bodrum bahçenizi birebir projelendiriyoruz.

Bodrum’da hazır çim ve tohum ekimi konularında detaylı çalışmalar yapan firmamız, gölge alanlarda çim yetişmesi için de çalışmalar yapmaktadır.